o nas

O firmie

Wybierając naszą firmę możesz być pewny że wszystkie nasze zlecenia spawalnicze, ślusarskie czy hydrauliczne zostaną wykonane w sposób w pełni profesjonalny. W trakcie realizacji zadań skupiamy się na szczegółach aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantując długoletnią niezawodność.

Fachowcy

Przykładamy szczególną wagę do jakości naszych usług. To dlatego w naszym zespole są jedynie fachowcy z odpowiednimi certyfikatami. Każda osoba to profesjonalista z wieloletnim stażem w swoim fachu.

Cel i misja

Zależy nam na tym, aby nasi klienci zostali obsłużeni kompleksowo. To dlatego wykonujemy zarówno usługi spawalnicze, ślusarskie i hydrauliczne. Dzięki profesjonalnemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi naszych usług jesteśmy w stanie wykonać powierzone zadanie od początku do końca.

Wsparcie dla klientów

Naszym obszarem działania jest Koprzywnica, Sandomierz i okolice. To dlatego nasi klienci, decydujący się np. na usługi hydrauliczne mogą zawsze szybko i bezpośrednio skontaktować się z nami. Działając jako pogotowie zapewniamy im najwyższy poziom bezpieczeństwa.

barierka_aluminiowa
barierka_aluminiowa